Sieć Futuro udostępnia usługi VoIP.

Newsy
Żródło: GDS
Opinie: 1

Telefonia internetowa w oparciu o protokół IP to kolejna usługa, która znalazła się w ofercie Pro Futuro - operatora szerokopasmowej sieci telekomunikacyjnej - Infostrady FUTURO. Udostępniona od dzisiaj (04 czerwca br.) w warszawskiej strefie numeracyjnej usługa FUTURO MUNDUS, umożliwia korzystanie z tanich połączeń telefonicznych i faksowych z wszystkimi krajami na świecie. Pozwala także na znaczne oszczędności w połączeniach międzymiastowych i do sieci komórkowych. Wkrótce uruchomione zostaną numery dostępowe FUTURO MUNDUS w kolejnych miastach, bowiem usługi telefonii internetowej spotykają się z dużym zainteresowaniem firm i instytucji. 
Coraz więcej firm i instytucji dostrzega zalety przesyłania głosu przez sieci IP. Podstawową korzyścią telefonii internetowej jest znaczna redukcja kosztów rachunków telefonicznych. Korzystanie z VoIP przynosi największe oszczędności firmom i instytucjom, które prowadzą dużą liczbę rozmów telefonicznych z zagranicą m.in.: międzynarodowym korporacjom i instytucjom, eksporterom i importerom, biurom podróży, firmom spedycyjnym. Oszczędności w opłatach za rachunki telefoniczne mogą sięgnąć nawet 80%. Na podkreślenie zasługuje również fakt, że klient korzystający z usługi FUTURO MUNDUS płaci za wykorzystaną ilość minut rozmowy (większość firm konkurencyjnych oferuje usługi w formie przedpłaty), a impulsy naliczane są co 30 sekund.
Wprowadzenie usługi FUTURO MUNDUS jest elementem strategii rozwoju sieci Futuro. Spółka rozszerza gamę oferowanych usług i systematycznie zwiększa zasięg sieci. 1 czerwca br. Infostrada Futuro oficjalnie zainaugurowała działalność w Katowicach, a dzisiaj w Krakowie. Po Lublinie, Warszawie i Szczecinie, to kolejne miasta, w których Pro Futuro oficjalnie uruchomiła usługi szerokopasmowego dostępu do sieci i transmisji danych drogą bezprzewodową. 
Tak w Katowicach, jak i w Krakowie, kilkudziesięciu klientów testuje rozwiązania usług dostępowych proponowanych przez sieć FUTURO. Podobnie jak w całej Polsce, również i w tych w aglomeracjach Pro Futuro S.A. kieruje swoje usługi głównie do dużych firm, korporacji oraz średnich i małych przedsiębiorstw. Wśród klientów firmy są także instytucje związane z administracją publiczną, nauką i edukacją oraz ochroną zdrowia.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: