Świąteczna oferta Orange

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Świąteczna oferta Orange

Oto co przygotował Orange dla klientów, którzy skorzystają z jego usług w okresie przed Świętami Bożego Narodzenia.

Promocja obejmuje oferty z abonamentem komórkowym, światłowodem, internetem mobilnym oraz rozwiązaniami dla biznesu. A gwiazdkowymi prezentami w tym roku są: Netflix przez pierwsze 6 miesięcy za darmo, abonament pół roku bez opłat, CyberOchrona, drugi smartfon za złotówkę oraz tablet.

Oferta ze światłowodem

Klienci, którzy kupują światłowód – sam lub w pakiecie – przez pierwsze 6 miesięcy nie zapłacą abonamentu za usługę. Dotyczy to prędkości szybszych niż 300 Mb/s  z umową na 24 miesiące. Pełna oferta dostępna jest na www.orange.pl/swiatlowod i www.orange.pl/love.

Ponadto, nowi użytkownicy – wybierający światłowód w dowolnym pakiecie Orange Love (Mini, Standard lub Extra) albo światłowód z telewizją – otrzymają tablet TCL TAB 10 Gen 2 za złotówkę

Kolejnym bonusem jest Netflix na 6 miesięcy w prezencie. 

Osoby kupujące pakiet usług Orange Love Standard z Netflix i światłowodem do 1 Gb/s mogą cieszyć się ze wszystkich 3 upominków o wartości do 1800 złotych: abonamentu za pakiet Love Standard i Netfix przez 6 miesięcy oraz tabletu za złotówkę (wartość prezentu to suma wartości rynkowej tabletu oraz abonamentów za usługi).

Abonament komórkowy z 3 podarunkami

Świąteczna oferta obejmuje też abonamenty komórkowe Plan S, M lub L – w zależności o wybranej opcji – można otrzymać darmowy dostęp do CyberOchrony i Netflixa przez 6 miesięcy w prezencie .

Oferta świąteczna z 3 prezentami dotyczy nowych oraz obecnych klientów – przedłużających swoje umowy (na 24 miesiące) w wybranych planach mobilnych. Oprócz CyberOchrony i Netflix mogą oni kupić zestaw smartfonów z drugim za symboliczną złotówkę. W nowym Planie L zyska się w ten sposób 1600 złotych (wartość prezentu to suma wartości rynkowej wybranego smartfona i opłat za Netflix).

Szczegóły promocyjnej oferty z taryfami komórkowymi są tutaj

Podpisując umowy na ofertę ze światłowodem, a także abonament komórkowy, czyli dwie powyższe usługi, prezenty łączą się. W zależności od tego, którą opcję się wybierze, można zyskać wszystkie bonusy: drugi smartfon, tablet, Netflix przez pierwszych 6 miesięcy w prezencie oraz CyberOchronę.

Oferta dla firm

Specjalną ofertę Orange przygotował także dla przedsiębiorców. W Planach Firmowych – z abonamentem komórkowym – czekają zestawy telefonów. Kupując jeden smartfon, drugi można otrzymać w prezencie za złotówkę. Do tego dochodzi pakiet 300 GB extra w ofercie głosowej i internecie mobilnym. Cały czas dostępne są też dodatkowe usługi do wyboru – m.in. zapewniające bezpieczeństwo firmowych sprzętów (takie jak np. Cybertarcza, Wsparcie IT czy Backup danych). Dzięki tej opcji można zyskać 2450 zł.

Dla nowych użytkowników stacjonarnego internetu, którzy zdecydują się na opcję światłowodu z telewizją oraz telefonem biurowym, przygotowany jest kolejny upominek –  tablet TCL TAB 10 Gen 2. Klienci mogą zyskać też do 6 miesięcy abonamentu za światłowód za 0 złotych. Dotyczy to tych, którzy podpisują nowe umowy, zmieniają usługę na wyższą lub przechodzą na światłowód. Cała oferta dla biznesu dostępna jest tutaj.

Dostajemy też możliwość kupienia przecenionych smartfonów i innych sprzętów. Modele w niższych cenach będą zmieniać się co 4 tygodnie. Wśród pierwszych propozycji są: Xiaomi Redmi 12C 4/128 GB, Samsung Galaxy Watch6 Classic 43 mm eSIM, Samsung Galaxy A54 5G 8/128 GB, Samsung Galaxy S22 5G 8/256 GB, iPhone 15 128 GB 5G, Samsung Galaxy Z Flip5 5G 8/512 GB.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: