TP S.A. Generalnym Sponsorem Polskich Reprezentacji Olimpijskich

Newsy
Żródło: TP S.A.
Opinie: 14

Telekomunikacja Polska S.A. będzie Generalnym Sponsorem Polskich Reprezentacji Olimpijskich na zimowych igrzyskach olimpijskich w Salt Lake City w 2002 i letnich w Atenach w 2004 roku. Dziś TP SA podpisała umowę w tej sprawie z Polską Fundacją Olimpijską i Polskim Komitetem Olimpijskim.

Telekomunikacja Polska SA będzie sponsorować przygotowania i udział polskich reprezentacji olimpijskich w najbliższych olimpiadach: Salt Lake City 2002 oraz Ateny 2004. Porozumienie przewiduje również wspieranie sportu olimpijskiego, sponsorowanie zawodów sportowych oraz wspólnych działań Polskiej Fundacji Olimpijskiej i Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

"Jako operator narodowy chcemy być partnerem polskiego ruchu olimpijskiego i wspierać polskich sportowców w ich zmaganiach na arenach olimpijskich. Zwycięstwa zawsze są powodem do dumy. Musimy jednak pamiętać, że każdy sukces na Olimpiadzie wymaga nadzwyczajnych przygotowań. Mam nadzieję, że również dzięki naszemu wsparciu na Igrzyskach Olimpijskich polscy
sportowcy potwierdzą swoją międzynarodową klasę" - powiedział Marek Józefiak, Prezes Zarządu Telekomunikacji Polskiej SA. - Dla TP SA udział w ruchu olimpijskim jest zarówno zaszczytem, jak i zobowiązaniem, by nasza rynkowa rywalizacja przebiegała zgodnie z duchem olimpijskim.

Każdy z polskich sportowców startujących na olimpiadzie zimowej w Salt Lake City i letnich Igrzyskach Olimpijskich w Atenach, który zdobędzie medal otrzyma od TP S.A. "Złotą kartę olimpijską Telekomunikacji Polskiej", a wraz z nią specjalny darmowy pakiet najnowszych i najciekawszych rozwiązań w zakresie telefonii stacjonarnej, dostępu do Internetu i telefonii komórkowej. Każdy medalista w okresie od olimpiady do olimpiady otrzyma darmowy abonament telefoniczny i dostęp do Internetu. Złoty medalista ponadto wyposażony zostanie w multimedialny zestaw podróżny składający się z wysokiej klasy komputera przenośnego z bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz najnowocześniejszego telefonu komórkowego.

Opinie:

Opinie archiwalne (14):

Komentuj

Komentarze / 14

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  hubi pisze: 2001-11-19 16:04
  a mieli ograniczac wydatki
  0
 • Users Avatars Mini
  kura pisze: 2001-11-19 16:07
  stac ich jak zarabiaja na biednych abonentach podnoszac tylko ceny za uslugi
  0
 • Users Avatars Mini
  piasek pisze: 2001-11-19 16:12
  to są dla nich nikłe koszty od każdego abonenta 1 zł i już jest
  0
 • Users Avatars Mini
  dexter pisze: 2001-11-19 16:13
  do hubi: to nie ma nic wspólnego z ograniczaniem wydatków. Sponsoring jest formą reklamy - dużo tańszą niż zwykłe przekazy medialne. A i tak taka firma jak TPSA musiałaby prowadzić kampanię reklamową. Druga rzecz że poprzez sponsoring dociera się do zupełnie innego kręgu odbiorców niż w przypadku spotów w tv bądź radio. Pzdr.
  0
 • Users Avatars Mini
  roadtohell pisze: 2001-11-19 16:29
  jak sportowcy wezmą przykład z jakości usług tepsy...to na medale nie liczcie
  0
 • Users Avatars Mini
  PlaYMode pisze: 2001-11-19 17:01
  tak a wraz z tpsa sponsorem ma być też bank pkobp, czyżby atak poskich naaaaaaajstarszych i najbardziej konserwatywnych firm?
  0
 • Users Avatars Mini
  luk23 pisze: 2001-11-19 18:25
  to jest tez poprawianie wizerunku nie tylko bardzo dobra reklama.
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2001-11-19 22:06
  Mieli ograniczyc wydatki, ale musza tez pokazac sie na rynku jako dobra polska firma z tradycjami! Nara!
  0
 • Users Avatars Mini
  Ewandy pisze: 2001-11-20 01:22
  Goscie mi sie podobaja - maja ostatnio same spadki w dochodach,dlugi,klopoty - a tu jakies sponsoringi im jeszcze w glowie.
  0
 • Users Avatars Mini
  Maras pisze: 2001-11-20 02:24
  606: zastanów sie co piszesz. jakich twoich pieniędzy, zapłaciłeś za usługę i kasa jest już TPSA, droga czy tania ta usługa to inna bajka (u nas nie jest drogo, to my Polacy tak śmiesznie mało zarabiamy), co z zyskami zrobi firma to jej sprawa, może wydać na reklamę w TV i zarobi np. Polsat, a tak możemy wysłać większą repezentacje. Jak ci nie opowiada nie korzystaj z usług........ Jak np. palę WESTY to mam mieć pretensję do producenta, że przedstawicielom handlowym dał Mercrdesy clasy A ,a nie seicento van. i w ten sposób marnotrawi moje pieniądze. Jeżeli więcej ludzi w Polsce myśli jak ty, to już wiem dlaczego w tym kraju jest taki burdel.
  0
 • Users Avatars Mini
  rokko pisze: 2001-11-20 12:18
  Sprytne podłaczenie się pod Małysza... Oby żył wiecznie i skakał najdalej ! W piątek pierwszy konkurs !
  0
 • Users Avatars Mini
  telefonica pisze: 2001-11-21 13:15
  Proszę TPSA chce zaistnieć na arenie sportowej, jak to się mówi reklama dźwignią handlu, zobaczymy.
  0
 • Users Avatars Mini
  Maras pisze: 2001-11-21 19:05
  606 sens mojej wypowiedzi już ująłem wyżej. Ale wytłumaczę tak aby płeć piękna też zrozumiała. Jeżeli kupuję ziemniaki w warzywniaku koło mojeo domu (przyczeniam się w ten sposób do zysków własciciela) to mam prawo wtrącać się do tego jaki np. kupuje sobie samochód czyli co robi ze swoimi zyskami. Istnieje prawo popytu i podaży, każda firma to wykorzystuje swoją przewagę (czyto pozycję dominującego operatora czy to że ma np. fabryki w Hongkongu i robi tańszy produkt). jeżeli na tej samej ulicy powstanie drugi warzywniak to ceny zaczną spadać - do momentu aż jeden z konkurentów padnie. Na tym polega konkurencja spójrz na walkę cenową i technologiczą między AMD a intelem....
  0
 • Users Avatars Mini
  Maras pisze: 2001-11-21 19:13
  To nie wina TPSA że nie ma dostatecznie silnieilnego konkurenta. I nie zgodze się z tobą bo jest wolny rynek w telekomunikacji - nie ma tylko chętnego bogatego konernu któryby do tej walki stanął. A konkurencja chce i jest już traktowana na preferencyjnych warunkach. Bo TPSA jako tzw. operator narodowy zobowiązany jest do pewnych dzaiłań które nie mają nic wspólnego z rachunkiem ekonomicznym a do których nie jest zobligowna konkurencje. A co do tego że jest burdel w kraju - Twoje stwierdzenie "Ile moich pieniędzy idzie na reprezentację olimpijską?" czy ktoś mnie pytał o zdanie itp. W tym kraju każdy uważa że coś mu się należy, więc ja też wyrażam opinię że jesteś w głębokim błędzie myśląc że masz prawo do dyktowania co jakas firma ma robić ze swoimi zyskami
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: