6 miesięcy za zero w Virgin Mobile

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0

Virgin Mobile wprowadza nową promocję w abonamencie, gdzie przez pierwsze sześć miesięcy klient może korzystać z usług za darmo.

Promocja obowiązuje od 13 listopada. Dotyczy ona oferty plan 3_24, gdzie przez pierwsze sześć miesięcy klient nie ponosi opłat za korzystanie z usług. W ofercie tej znajdują się nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na stacjonarne, SMS-y i MMS-y oraz w roamingu UE. Do tego 30 GB internetu w tym 2,52 GB w roamingu UE. To wszystko przez sześć miesięcy za darmo.

Promocja jest ograniczona czasowo i trwa do 4 stycznia 2019 roku.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji skorzystać mogą klienci, którzy:

  • zakupią nową aktywację z nowym numerem;
  • zakupią nową aktywację z przeniesieniem numeru od innego operatora;
  • zakupią nową aktywację przenosząc numer z oferty na kartę do oferty abonamentowej;
  • posiadają obecnie umowę abonamentową na czas nieokreślony i zdecydują się zmienić ofertę z umową terminową na 24 miesiące.

Rabat nie obejmuje innych dodatkowych pakietów aktywowanych poza pakietem podstawowym Planu 3_24 oraz ewentualnych przekroczeń zakresu usług w abonamentach. Uruchomienie powyższych pakietów lub dodatkowych przekroczeń przez abonenta będzie płatne zgodnie z obowiązującymi cennikami.

Jak aktywowana jest oferta promocyjna?

Klient, który podpisze umowę musi dokonać opłaty aktywacyjnej w wysokości 99 zł. Po aktywacji usługi rabat zostanie aktywowany automatycznie. Abonent na fakturze otrzyma informację o przyznanym rabacie i jego wysokości.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: