"Walentynki" w POP'ie

Newsy
Opinie: 1

Od 29 stycznia do 28 lutego (lub do wyczerpania zapasów), prowadzona będzie "walentynkowa" promocja zestawów POP. Do każdego zakupionego zestawu klient dostanie kasetę VHS z filmem "Masz Wiadomość".

Również od 29 stycznia ulegają zmianie ceny dwóch zestawów POP. I tak zestaw z telefonem Ericsson T10s będzie kosztował 299 zł netto, a zestaw z telefonem Nokia 3210 - 349 zł netto.

Od 1 do 14 lutego prowadzony będzie również wspólny konkurs PTK Centertel i Radia ZET. Konkurs ma polegać na nagraniu deklaracji miłosnej do swej ukochanej, na automatycznej sekretarce radia. Najpiękniejsze teksty będą wybierane codziennie przez wspólne jury. Nagrodzone deklaracje zostaną wyemitowane w spotach następnego dnia (spoty mają pojawiać się od rana wraz z informacją o zasadach konkursu). Wielki finał nastąpi (oczywiście) 14 lutego. Tego dnia podany zostanie zwycięzca, którego czeka wycieczka do Wenecji. Poszczególni zwycięzcy (po jednym z każdego dnia w sumie daje to trzynastu) dostaną po 2 zestawy POP z telefonami Sony CD5.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: