Wybierz Miss Polonię 2001 za pomocą SMS

Newsy
Opinie: 1
Opinie: 1

Usługa trwa od 03 do 28 września 2001 roku i polega na głosowaniu za pośrednictwem wiadomości SMS na jedną z 16 półfinalistek wyborów Miss Polonia 2001 organizowanych przy współpracy TVN. Kandydatka, na którą zostanie oddana największa ilość głosów zostanie uhonorowana tytułem "Miss Internetu 2001" podczas gali finałowej wyborów Miss Polonia 2001.
Aby oddać głos należy wysłać SMS o treści MISS!XX (XX oznaczają liczby z przedziału 01 - 16 przyporządkowane do poszczególnych kandydatek) na numer 7226. Cena za wysłanie SMSa wynosi 2 PLN netto Każdy wysłany SMS na numer 7226 (w treści numer kandydatki) jest równoznaczny z 1 głosem oddanym na daną kandydatkę. Można wysyłać większą ilość SMSów, każdy z nich będzie liczony jako jeden głos. W jednym SMSie można głosować tylko na jedną osobę. Po zagłosowaniu osoba głosująca otrzyma potwierdzenie SMSem o treści:
"ONET: Dziekujemy za udzial w konkursie i wybranie na Miss Internetu kandydatki z numerem XX. Wezmiesz udzial w losowaniu nagrody. Powodzenia ;)"
XX oznacza numer kandydatki na którą został oddany głos.
W przypadku wysłania SMS-a z nieprawidłową treścia, do klienta zostanie wysłany SMS zwrotny o treści:
"ONET: Twoj SMS wyslany na numer 7226 nie zostal poprawnie rozpoznany. Sprobuj jeszcze raz wyslac SMS o poprawnej tresci na numer 7226 (koszt 2zl+VAT)"
Kandydatki będą prezentowane na stronie internetowej www.miss.onet.pl oraz na antenie telewizji TVN.
SMS-y zwrotne wysyłane do klientów będą sygnowane nadpisem TVN.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    .SlaWek. pisze: 2001-09-13 13:57
    Pamietam jak jeszcze rok temu na te same wybory wysylalem sms'a w cenie... 0,25zl+VAT :-( [w sieci idea] o takich cenach sms'a chyba mozna juz zapomniec... no moze poza tymi wysylanymi do przyjaciol na numery "nie-skrocone" :-)
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: