Znów jest za 199 zł

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Znów jest za 199 zł

realme ponownie wprowadziło szybką promocję ze swoim oczyszczaczem powietrza.

realme TechLife Air Purifier jest teraz w cenie 199 zł.

Standardowo kosztuje on 599 zł, czyli jego cena została obniżona o 400 zł.

Promocja dostępna jest tylko dziś do 17:00 w internetowym sklepie producenta.

Identyczna oferta była już dostępna na początku sierpnia.

Oczyszczacz realme wyposażony jest w trójstopniowy system filtracji z HEPA H12, który może działać przez 2800 godzin. Dzięki temu urządzenie skutecznie oczyszcza powietrze w pomieszczeniach o powierzchni do 127 m2. Ma także pięć trybów wentylatora, umożliwiających dostosowanie intensywności oczyszczania do aktualnych potrzeb i warunków powietrza. W trybie uśpienia oczyszczacz działa cicho, emitując 46 dB hałasu. Natomiast w trybie maksymalnym hałas może osiągnąć poziom 64 dB.

Dodatkową zaletą oczyszczacza jest obecność czujnika jakości powietrza firmy Sharp. Dzięki temu urządzenie automatycznie dostosowuje swoją pracę do bieżących warunków powietrza, zapewniając skuteczne oczyszczanie w zależności od stopnia zanieczyszczenia. Wizualna informacja o jakości powietrza jest zapewniona dzięki światłu umieszczonemu na urządzeniu, które zmienia kolor w zależności od stanu powietrza. 

Oczyszczacz jest również wyposażony w timer, który umożliwia programowanie pracy urządzenia na 2, 4 lub 8 godzin. Dzięki temu możemy skonfigurować oczyszczacz tak, aby działał przez określony czas i automatycznie się wyłączył.

Z oferty można skorzystać tutaj.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: