Dialog naśladuje TP S.A.

Newsy
Żródło: Dialog
Opinie: 2

DIALOG od 1 maja br. wprowadził możliwość wyboru taryf. W taryfie podstawowej opłata abonamentowa wyniesie 27 złotych netto. Opłaty za korzystanie z usług sieci lokalnej, międzynarodowej i komórkowej pozostaną na dotychczasowym poziomie. Opłaty za rozmowy międzymiastowe ulegną obniżeniu, analogicznie jak w Telekomunikacji Polskiej S.A.

Zgodnie z oczekiwaniami abonentów, w jednym z planów taryfowych  cena abonamentu zostanie zachowana na poziomie 17 złotych netto, przy podwyższonych opłatach za połączenia telekomunikacyjne.

Przewidziana jest również trzecia taryfa (abonament 35 zł netto), która oprócz niższych opłat za rozmowy, przewiduje dodatkowe pakiety usługowe i taryfowe.

 

Abonament (netto złotych)

Plan taryfowy

17

Abonament w dobrej cenie
(Niski abonament przy podwyższonej opłacie za rozmowy, opłacalny dla tych, którzy mało telefonują, ale czekają na kontakt z innymi)

27

Rachunek w normie
(Taryfa podstawowa)

35

Rozmowy w dobrej cenie
(Taryfa dla tych, którzy dużo rozmawiają droższy abonament, ale tańsze rozmowy)

DIALOG dysponuje dziewięcioma koncesjami na świadczenie usług telekomunikacyjnych w byłych województwach: wrocławskim, wałbrzyskim, jeleniogórskim, elbląskim, zielonogórskim, legnickim, bielskim, łódzkim i 17 podwarszawskich gminach. Właścicielem firmy jest KGHM Polska Miedź S.A. Kapitał akcyjny DIALOGu wynosi 500 milionów złotych.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Swider pisze: 2001-05-08 17:55
  To jakiś wybór jest, bo w TPSA praktycznie nie ma... Ja kce do Dialoguuu (b-stok none possibile) :(
  0
 • Users Avatars Mini
  Lukas pisze: 2001-05-08 22:25
  a ja mam dialog i sie z niego bardzo ciesze...zastanawiam sie nad ta taryfa dla rozmawiajacych duzo!!!ciekaw jestem ile ta taryfa wyniesie za ISDN...neta tez mam z dialogu (69zl netto za miesiac!)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: