Era ma według swojego prezesa już 3.1 miliona abonentów

Newsy
Żródło: Puls Biznesu
Opinie: 5
Opinie: 5

Era do połowy kwietnia zwiększyła liczbę swych abonentów do 3,1 miliona z 2,8 miliona na koniec 2000 roku i uważa, że spowolnienie tempa wzrostu gospodarczego nie ma wpływu na jej działalność. "Mimo pewnego schłodzenia gospodarki nie odczuwamy tych trendów w naszej działalności. Wyniki (finansowe) za pierwszy kwartał są bardzo dobre. Podamy je 7 maja" - powiedział na spotkaniu z dziennikarzami Bogusław Kułakowski, prezes PTC. Kułakowski nie podał prognoz na rok bieżący. Potwierdził jedynie, że w tym roku Era chce zwiększyć liczbę abonentów w nie mniejszym stopniu niż miało to miejsce w 2000 roku, kiedy to wzrosła ona o 1,08 miliona.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  fdasf pisze: 2001-04-20 18:33
  taaaaaaaaaaa, teraz im się wysypią Ci wszyscy 5sekundowcy którzy 2 lata temu na potęge kupowali telefony.
  0
 • Users Avatars Mini
  Swider pisze: 2001-04-20 19:28
  Hehehe "Wyniki (finansowe) za pierwszy kwartał są bardzo dobre"- czyli jak zwykle w Erze? Niech tylko nie bankrutują bo mi Plus podrożeje ;) A swoją drogą ciekawe jak ta liczba użytkowników się przekłada na wpływy, bo najtańsze Halo i telefony po złotówce to nadziani nie kupują. Ale polityka "Byle więcej klientów, nawet nie dzwoniących (patrz ceny połączeń)" to chyba wszystkich opów kiedyś pod ścianą postawi...
  0
 • Users Avatars Mini
  Krzysiek_ pisze: 2001-04-20 21:56
  usmiac sie mozna!! tylko ze nie dodali ze te 3,1 mln to sa wszyscy abonenci ktorzy kiedykolwiek kupili \"numer\" (w skrocie mowiac) ale problem w tym ze era nie odliczyla tych ktorzy zrezygnowali z abonamentu, albo kupili nowy numer zamiast przedluzac umowe, to wlasnie dlatego era wprowadza te idiotyczne oplaty za przedluzenie umowy (100 albo 200zl -zaleznie od srednich rachunkow z ostatnich kilku miesiecy)) Tak wiec rzeczywistych abonentow jest znacznie mniej, ciekawe ile? moze 2 mln, moze 2,5?? Czy ktos wie jak sa traktowani TakTak\'owcy? oni napewno takze maja spory udzial w tych pozornych 3,1 mln, z czego polowa z nich juz dano zapomniala ze miala przez pol roku taktaka i oni takze sa w tych 3,1 mln.
  0
 • Users Avatars Mini
  HessUS pisze: 2001-04-21 04:12
  No według moich wyliczeń powinno być tych abonentów ok 5 milionów!!! Nie wiem jak ta Era dysponuje swoimi numerami, bo jak się okazało, niedługo erze zabraknie nowych numerów!!! hehe :) Tylko nie wiem jak, sokro według ery abonentów jest 3 miliony, a numerów 5 milionów, no może przesadziłem, ale 4 miliony na pewno. Cos tu w tej erze nie gra!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Majk pisze: 2001-04-21 05:40
  Z tymi numerami to nie jest do konca tak, bo jak ktos zrezygnowal to jego numer jest zajety przez co najmniej rok, a wogole to nie kazdego numeru mozna uzyc. Podobno specyfikacja GSM oraz te martwe numery w sumie powodują, że faktycznie z miliona w jednym prefixie użyć można średnio kolo 700.000 nrów. Ale czemu tak? Podobno w jakimś nrze Tfojej Comoorki ktoś się starał to wyjaśnić.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: