Galaxy Buds2 i Galaxy Buds2 Pro ze zwrotem pieniędzy

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Galaxy Buds2 i Galaxy Buds2 Pro ze zwrotem pieniędzy

W ramach najnowszej promocji Samsunga, przy zakupie słuchawek Galaxy Buds2 lub Galaxy Buds2 Pro można otrzymać zwrot na konto do 300 zł.

Dzięki promocji możemy dostać zwrot w wysokości::

Aby wziąć udział w promocji należy:

  • Kupić bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds2 w terminie do 11 grudnia 2022 lub Galaxy Buds2 Pro w terminie do 25 grudnia 2022 u jednego z partnerów handlowych biorących udział w promocji.
  • Wypełnić formularz rejestracyjny do 18 grudnia 2022 na stronie promocji: zwrotbuds.samsung.pl (wybierając Galaxy Buds2) lub do 1 stycznia 2023 na stronie: Galaxy Buds2 Pro ze zwrotem 250zł na konto | Samsung Polska (wybierając Galaxy Buds2 Pro).
  • Zwrot kwoty przewidzianej w promocji nastąpi w ciągu 14 dni od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia.

Partnerzy handlowi Samsunga biorący udział w promocji: Orange Polska S.A., P4 Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., T-Mobile Polska S.A., RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), karen.pl (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (I-Terra sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. z o.o., 4CV Mobile Sp. z o.o. SP. K (w tym serwis na ul. Postępu 14, Warszawa), Maxelektro.pl (GT GROUP TOMASZEK Sp. z o.o.), x-kom sp. z o.o., Sklep internetowy www.vitay.pl prowadzony przez Polski Koncern Naftowy ORLEN SA, al.to sp. z o.o., Empik S.A. (Uwaga: Sklepy działające na Marketplace https://www.empik.com/empikplace nie biorą udziału w promocji. Tylko zakup udokumentowany fakturą wystawioną przez Empik S.A. uprawnia do udziału w promocji.), samsung.com/pl (Samsung Electronics Polska sp. z o.o.) Sklep pracowniczy https://shop.samsung.com/pl/multistore/epp/employees prowadzony przez Samsung Electronics Polska p. z o.o. nie bierze udziału w promocji, Program Partnerski Samsung Sklep prowadzony przez Samsung Electronics Polska sp. z o.o. https://shop.samsung.com/pl/multistore/eppc/eppc bierze udział w promocji, Sklep partnerski epp.sklepsamsung.pl prowadzony przez I-Terra sp. z o.o. nie bierze udziału w promocji.

Regulamin promocji na Galaxy Buds2 jest tutaj, na Galaxy Buds2 Pro tutaj.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: