Zegarki i opaski Huawei w sklepach Decathlon

Newsy
Opinie: 0
Można już kupić zegarki i opaski Huawei w sklepach Decathlon

Wybrane smartwatche i opaski sportowe Huawei trafiły do oferty sieci sklepów Decathlon.

Będą one dostępne w 25 sklepach stacjonarnych w całej Polsce oraz w sklepie internetowym na decathlon.pl.

W ofercie pojawi się Huawei Watch Fit, najnowszy smartwatch marki zaprezentowany w połowie września podczas globalnego wydarzenia Huawei Developer Conference, a także starsze modele – Huawei Watch GT 2e oraz Watch GT.

Klienci sklepów Decathlon będą mogli kupić też inteligentne opaski sportowe – Huawei Band 4 i Band 4 Pro.

Huawei Watch Fit to inteligentny zegarek treningowy. Smartwatch wyposażony jest w wyświetlacz AMOLED, tryb umożliwiający wyświetlanie animacji z ćwiczeniami, a także baterię pozwalającą na 10 dni pracy na jednym ładowaniu. Smartwatch obsługuje aż 96 trybów sportowych, w tym ćwiczenia na siłowni, bieganie, jazdę na rowerze, jogę oraz 12 kursów fitness.

Smartwatche Huawei Watch GT 2e Watch GT a także opaski Band 4 i Band 4 Pro wyposażone są w technologię TruSeen, która umożliwia ciągłe monitorowanie tętna oraz stresu. Natomiast funkcja TruSleep monitoruje czas i fazy snu oraz diagnozuje powszechne problemy ze snem i wskazuje sposoby, jak sobie z nimi radzić. Urządzenia pozwalają również mierzyć pokonany dystans, spalone kalorie, tętno czy liczbę przebytych kroków, a także przesyłać dane na smartfon i analizować je w aplikacji Huawei Zdrowie.

 

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: