Huawei wprowadza nowe modele zegarków z eSIM – Watch 4 i Watch 4 Pro

Newsy
Opinie: 0

Huawei oficjalnie ogłosił wejście zegarków Watch 4 Pro i Watch 4 do Polski. Są to modele z obsługą eSIM, które pozwalają na wykonywanie i odbieranie połączeń oraz pisanie wiadomości SMS wprost z zegarka, bez połączenia z telefonem. Oprócz tego nowe modele otrzymały nowe funkcje monitorowania zdrowia i dłuższy czas pracy na baterii.

W serii Watch 4 po raz pierwszy pomiar EKG jest dostępny w obu modelach, także do tańszej wersji. Algorytm pomiaru snu został zaktualizowany do wersji TruSleep 3.0. Największe nowości z zakresu monitorowania zdrowia dotyczą kontroli układu oddechowego, podobnej do spirometrii oraz nowa funkcja Zdrowie na oku. Jej uruchomienie mierzy 7 parametrów organizmu w ciągu 60 sekund: tętno, natlenienie krwi, EKG, dokonuje oceny układu oddechowego, mierzy stres, temperaturę skóry i sztywność tętnic. Regularne wykonywanie tych pomiarów umożliwi śledzenie trendów dotyczących zdrowia użytkownika. Huawei usprawnił także działanie trybu ultraoszczędnego, w którym aktywne są wszystkie istotne funkcje poza łącznością GSM i WiFi.

Oba zegarki mają wyświetlacz o przekątnej 1,5 cala wykonany w technologii LTPO AMOLED o rozdzielczości 466 x 466 pikseli, mogące obniżyć częstotliwość odświeżania do 1 Hz w trybie AOD. Zegarki działają na systemie HarmonyOS 3.1.0.

Tańszy Watch 4 ma kopertę wykonaną ze stali szlachetnej i działa 3 dni na baterii lub do 14 dni w trybie ultraoszczędnym.

  • Huawei Watch 4 Active z paskiem fluoroelastomerowym kosztuje 1899 zł

Droższy Watch 4 Pro ma kopertę wykonaną z Tytanu TC4, działa 4,5 dnia na baterii lub do 21 dni w trybie ultraoszczednym i jest dostępny w trzech różnych wersjach:

  • Huawei Watch 4 Pro Classic ze skórzanym, brązowym paskiem kosztuje 2399 zł
  • Huawei Watch 4 Pro Blue Edition z kompozytowym, niebieskim paskiem kosztuje również 2399 zł
  • Huawei Watch 4 Pro Elite z tytanową bransoletą kosztuje 2799 zł

Od dzisiaj do 9 lipca trwa promocja, w której do smartwatcha Huawei z serii Watch 4 dostaniemy w prezencie słuchawki Huawei FreeBuds 5i o wartości 399 zł.

Osoby, które kupią zegarki na stronie Huawei.pl mogą wydłużyć gwarancję z 40% zniżką, oraz dokupić dodatkowy, skórzany pasek za 69 zł.

Nasze pierwsze wrażenia znajdują się tutaj.

Więcej o premierze w Monachium można przeczytać tutaj.

Huawei wprowadza nowe modele zegarków z eSIM – Watch 4 i Watch 4 Pro

Huawei wprowadza nowe modele zegarków z eSIM – Watch 4 i Watch 4 Pro

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: