Hutchison 3G - 15 mln zł przychodu dla CenterNET-u

Newsy
Żródło: CenterNET
Opinie: 1

19 lutego 2008 roku przychody Advantage Cellular Communications Limited (spółki zależnej CenterNET S.A.) osiągnięte wyłącznie dzięki współpracy z Hutchison 3G UK Limited przekroczyły równowartość 15 milionów złotych.

Umowa z Hutchison 3G Limited (H3G) zawarta została w lipcu 2007 roku, umożliwiając Advantage Cellular sprzedaż usług operatora w Wielkiej Brytanii bezpośrednio swoim klientom bądź pośrednikom. Łączna wartość transakcji zrealizowanych od chwili podpisania umowy wyniosła w przeliczeniu ponad 15,8 mln zł, z czego 8,9 mln zł - w 2008 roku.

„Wypracowanie tak wysokich przychodów w tak krótkim czasie, w oparciu tylko o jedną umowę, pozwala z dużym optymizmem patrzeć na naszą działalność na rynku brytyjskim. ” - mówi Karina Wściubiak Prezes NFI Midas S.A., jedynego właściciela CenteNETu. „Uzyskanie statusu dystrybutora nr 1 H3G w grudniu 2007r. i styczniu 2008r., znalazło swoje odzwierciedlenie w wynikach finansowych Advantage. Jestem przekonana, że przychody wygenerowane dzięki niedawno podpisanej umowie z T-Mobile będą równie satysfakcjonujące” – dodaje.
 

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: