Darmowe filmy w Huawei Video dla smartfonów P40 lite

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Vouchery na filmy w Huawei Video dla smartfonów P40 lite

Użytkownicy smartfonów Huawei P40 lite mogą teraz skorzystać z kuponu upoważniającego do obejrzenia 3 bezpłatnych filmów z oferty Rakuten TV dostępnych w Huawei Video

Aby odebrać kupon, należy uruchomić usługę Huawei Video i zalogować się lub zarejestrować za pomocą Huawei ID. Osoby, które nie posiadają jeszcze swojego Huawei ID, mogą je w łatwy sposób założyć wchodząc w „Ustawienia” w swoim telefonie. 

W następnym kroku należy odszukać dedykowany baner na stronie głównej Huawei Video i kliknąć „odbierz kupony” – 3 kupony o łącznej wartości 44,97 zł zostaną automatycznie wysłane na konto użytkownika do bezpłatnego wykorzystania.

Kupony można zobaczyć i aktywować w zakładce „Moje Konto” w sekcji „Kupony”. Każdy użytkownik smartfona Huawei P40 lite może skorzystać z vouchera tylko raz.

Kupony są ważne przez 60 dni od momentu ich aktywowania na koncie. 

Od kwietnia promocja dostępna jest również dla posiadaczy smartfonów Huawei P40 i P40 Pro - potrwa ona do 15 lipca. W tym przypadku użytkownicy mają do wykorzystania aż 10 kuponów na filmy z oferty Rakuten TV.  Szczegóły są tutaj

Inne informacje na temat smartfonu Huawei P40 Lite:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: