Promocje na lato w Huawei

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Promocje na lato w Huawei

Huawei przygotował nową ofertę „Promocyjny powiew lata” na wybrane laptopy, tablety i smartwatche, a także opaski sportowe i słuchawki bezprzewodowe.

W promocji znajduje się laptop Huawei MateBook 14 z procesorem AMD Ryzen 7, a także wersja wyposażona w procesor AMD Ryzen 5. Cena sprzedaży urządzeń to odpowiednio 3999 zł i 2999 zł.

Klienci poszukujący laptopa z 15-calowym ekranem mogą wybrać MateBook D 15, który dostępny jest w promocyjnej ofercie w trzech wariantach:

  • wersji z procesorem Intel Core i5 i 16 GB pamięci operacyjnej w cenie 3399 zł,
  • wersji z procesorem Intel Core i5 i 8 GB pamięci operacyjnej w cenie 2999 zł,
  • wersji z procesorem Intel Core i3 w cenie 1999 zł.

W promocyjnej ofercie znajdują się też najnowsze w portfiolo Huawei bezprzewodowe słuchawki FreeBuds 4. Cena urządzenia w ofercie „Promocyjny powiew lata” to 599 zł.

Najnowsza promocyjna oferta Huawei obejmuje również tablety marki z różnych przedziałów cenowych. MatePad WiFi dostępny jest w cenie 999 zł. Tablet Huawei T10s można nabyć w cenie 599 zł, natomiast wersję T10499 zł. Poza tym mamy możliwość kupienia tabletu T8 LTE za 499 zł. Jego wersja WIFi jest jeszcze tańsza i kosztuje 399 zł.

Osoby poszukujący smartwatcha lub opaski sportowej również mogą skorzystać z najnowszej oferty promocyjnej Huawei. Smartwatch Watch GT 2 Pro dostępny jest w cenie 999 zł. Dodatkowo przy zamówieniu produktu w sklepie internetowym huawei.pl do zestawu, za 1 zł dodawany jest głośniczek Huawei BT CM510. Z kolei wersję Watch GT można nabyć za 599 zł. W promocyjnej ofercie dostępna jest też opaska Huawei Band 6 w cenie 219 zł.

Oferta „Promocyjny powiew lata” obowiązuje od dzisiaj do 1 sierpnia w internetowym sklepie huawei.pl, sklepie Huawei Warszawa w Westfield Arkadia oraz w RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, Neonet, x-kom, Decathlon i Komputronik oraz Play i T-Mobile

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: