TP S.A. otrzymała puchar

Newsy
Opinie: 5
Opinie: 5

Puchar Przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji otrzymała Telekomunikacja Polska S.A. za promocyjną ofertę dla szkół realizowaną w ramach akcji "Internet dla szkół". Nagrodę przyznano podczas VI edycji Targów Edukacyjnych "EDUKACJA 2001", które odbyły się w dniach 18-20 kwietnia br. w Kielcach.

Na Kieleckich Targach Edukacyjnych TP S.A. przedstawiła swoją ofertę promocyjną dla szkół, którą realizuje od grudnia 1999 r. we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. 
W ramach akcji "Internet dla szkół" TP S.A. udostępnia szkołom dodatkową linię za 1 zł (plus VAT) do łączenia się z Internetem i 600 darmowych impulsów miesięcznie (co pozwala na przeprowadzenie 40 godz. lekcyjnych z Internetem). Bonifikata dotyczy połączeń z siecią Internet przez numery dostępowe ISDN -0-20 24 22 i PSTN - 0-20 21 22. Z oferty mogą korzystać szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne, publiczne lub niepubliczne
o uprawnieniach szkół publicznych. Do tej pory z obu form promocji skorzystało około 7 tys. szkół. 

W 2000 r. MEN przyznał TP S.A. za akcję "Internet dla szkół" tytuł "Sponsora internetowych połączeń w polskich szkołach".

W targach "EDUKACJA 2001" uczestniczyło ponad 80 wystawców: wydawnictwa książkowe, producenci pomocy naukowych i wyposażenia szkół, przedsiębiorstwa informatyczne, komputerowe, transportowe i telekomunikacyjne. Oferta targowa skierowana była do przedstawicieli samorządów, dyrekcji szkół oraz nauczycieli, którzy podejmują decyzje strategiczne, zmierzające do wyboru właściwych podręczników, inwestycji wewnątrzszkolnych, budowy nowych obiektów.

Honorowy patronat nad targami objęli: Minister Edukacji Narodowej Edmund Wittbrodt, przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Juliusz Braun oraz przewodnicząca Sejmowej Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży Grażyna Staniszewska.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  ZYGI pisze: 2001-04-20 23:34
  Buhahahahahahahahahahaha!!!!!! To jest chyba puchar za bycie monopolistą roku!!!!! Co za debil to przyznał!!! Co to jest: 40 godzin z internetem. Nawet nie 2 tygodnie. A moje gimnazjum łączy się z netem za jedyne 122,00 zł miesięcznie (z VATem) bez względu na czas połączeń. Co to jest ta oferta tepsy buhahahahahahahhahahahahahahaha
  0
 • Users Avatars Mini
  a pisze: 2001-04-21 00:42
  Zygi ma absolutna racje: debil to przyznal. To jest policzek w twarz konsumentow.
  0
 • Users Avatars Mini
  HessUS pisze: 2001-04-21 04:27
  Telekomuna ma swoich ludzi na samej górze!!! Też mi sztuka nagradzać swoich!!! A z resztą ja bym nagrodził lokalne firmy dostarczające internet, tak jest np. u mnie w szkole, i nie narzekam na przesył, bo jest on 50 razy lepszy niż przez łącza telekomuny. Jest nieco drożej, ale za taką jakość warto wyłożyć pieniądze, a nie na jakąś TeleKOMUNĘ!!! A co do tej nagrody, to jeden wielki przekręt. Ale my się znamy na takich posunięciach!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Majk pisze: 2001-04-21 05:33
  Tak wlasnie wyglada jak jeden zlodziej przyznaje nagrode koledze po fachu! A moze by tak panowie z p**przonej KRRiT obejrzeli jak wyglada to w innych krajach zanim przyznaja nagrode za bzdury?!!! NIE! Oni wola lapowke od TPSY!
  0
 • Users Avatars Mini
  m. pisze: 2001-04-23 16:49
  SLD juz wpier.... swoich do TPSA, a KRRiT - wiadomo jaka partia, co do nagrody to raczej paranoja, 40 godzin dla sredniej szkoly - powiedzmy 4 klasy danego rocznika i informatyka jest co dwa lata daje to 2 roczniki po 4 klasy razem 8 klas z czego kazda ok. dwie godziny informy tygodzniowo co daje 8X2 jest 16 godzin a miesiecznie jest to ok. 64 godziny z jednym stanowiskiem dostepu do internetu! na 30 uczni powiedzmy ok. 12-15 stanowisk komputerowych (no bo cala sala komputerowa nie bedzie \"stac\" na jednej linni, to juz przesada!) to daje min. 768 jednostek i zajebiscie duzy abonament!
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: