TP startuje z produkcją kanału Orange Sport

Newsy
Żródło: PAP
Opinie: 6

Telekomunikacja Polska we wtorek otrzymała od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji koncesję na kanał Orange Sport. TP planuje jego uruchomienie pod koniec lipca - poinformował agencję PAP Wojciech Jabczyński, rzecznik grupy TP.
"Planujemy, że nowy kanał zostanie uruchomiony przy okazji rozpoczęcia sezonu ligowego 2008/2009, czyli pod koniec lipca. Będzie dostępny dla klientów Telekomunikacji Polskiej, w ramach telewizji, którą firma oferuje za pośrednictwem linii telefonicznych (IPTV) i planowanych wkrótce usług satelitarnych, a także dla użytkowników platformy Cyfra+" - powiedział rzecznik.

"Na początku ważną pozycją programową będą mecze polskiej ekstraklasy, ale będziemy rozszerzać ramówkę również o inne programy sportowe - polskie i zagraniczne. Jednak w chwili obecnej jest jeszcze za wcześnie, by podawać szczegóły dotyczące oferty" - dodał.

Jabczyński poinformował, że Telekomunikacja Polska planuje uruchomienie własnego studia.

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  absolutek pisze: 2008-06-19 02:11
  No oby wyszło z tego coś normalnego, a nie jakiś klon TVP Sport. Bo jak ak to ja od razu dziękuję. Brakuje u nas sportu w TV, to prawda. Będę kibicował :) Mam też nadzieję, że Neo też przyspieszy, albo chociaż opuszcza trochę ceny pod konkurencję z Netią.
  0
 • Users Avatars Mini
  Justin pisze: 2008-06-19 11:48
  absolutek widze ze jestes wiernym klientem TP:)Co do kanału to jak najbardziej była Orange Ekstraklasa bedzie kanał Orange Sport:)
  0
 • Users Avatars Mini
  Solon pisze: 2008-06-19 21:21
  Dobra inicjatywa, przyda się w Polsce dobry kanał sportowy. Szkoda, że nie ruszyli przed Euro 2008, ale mam nadzieję, że do 2012 już ładnie się rozwinął.
  0
 • Users Avatars Mini
  dzinks pisze: 2008-06-20 00:52
  tp mysli oczy, wszyscy uzytkownicy oczekuja, ze tepsa w koncu pojdzie sladami netii i rozdzieli oferty tel od netu i zniesie wyzszy abo do netu. jesli tak podstawowych zmian nie wprowadzi tepsa, to obawiam sie, ze z konkurencja netii sobie nie poradzi
  0
 • Users Avatars Mini
  kalim pisze: 2008-06-20 19:29
  przed euro mieli na glowie reprezentacje i loterie pilkarska, wiec biora sie za to teraz.
  0
 • Users Avatars Mini
  Alcek pisze: 2008-06-21 19:50
  "dzinks" - gadasz jak potłuczony, to raczej Netia idzie śladami tepsy i nawet na Wimaxie, gdzie mogliby zaoferować internet w wersji solo dają do wyboru: albo branie neta z abonementem telefonicznym albo opłatę za utrzymanie łącza. Poza tym TP już wprowadziło poprzez Orane Freedom ofertę ADSL niezależną od planu telefonicznego.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: