OPPO w lutym - rabaty na smartfony, smartwatche za pół ceny i gadżety w prezencie

Newsy
Opinie: 0
Kolejne promocje OPPO w lutym rabaty na smartfony smartwatche za pół ceny i gadżety w prezencie

W OPPO ruszają kolejne walentynkowe promocje. 

Zestawy z gadżetami

Smartfon OPPO Reno4 Pro 5G został włączony do walentynkowych promocji. Kupując go za 2999 zł między 8 a 14 lutego, można do niego dobrać dowolny OPPO Watch za pół ceny. Z tej propozycji można będzie skorzystać zarówno poprzez sklepy elektroniczne partnerskich sieci retail, jak i w ich punktach sprzedaży.

Model Reno4 Z 5G dostępny będzie ze słuchawkami typu TWS OPPO Enco W31 w prezencie. Cena zestawu to 1699 zł. Promocja rozpocznie się 15 lutego i potrwa do 28 lutego br.

Rabaty na smartfony

OPPO Reno4 przeceniony został na 1499 zł (zamiast 1699 zł) i ta oferta dostępna jest od 05. do 21. lutego.

Cena OPPO A53 zostanie obniżona z 999 zł do 899 zł. Promocja potrwa od 12 do 19 lutego 2021 r.

Powyższe propozycje dostępne są ofercie wszystkich partnerskich sieci handlowych (online oraz w wybranych stacjonarnych punktach sprzedaży), a więc, m.in., w Media Ekspert, RTV EURO AGD i Media Markcie.

Promocje w T-Mobile i Play

Promocyjne propozycje pojawiły się także w ofercie operatorów.

Od 1 do 14 lutego w T-Mobile dostępny jest zestaw złożony ze smartwatchy OPPO Watch 46 mm oraz OPPO Watch 41 mm w cenie obniżonej łącznie o 500 zł. Przy zakupie jednego modelu, cena została obniżona do 749 zł za wersję 41 mm i 949 zł dla wersji 46 mm. Zakupu można dokonać także w korzystnym systemie ratalnym 0%. W tym wariancie urządzenia są dostępne w opcji bez abonamentu. Dodatkowo można skorzystać z korzystnej oferty abonamentowej na dwa ciekawe modele OPPO: Reno4 Lite i A53, także w zestawie z jednym z dwóch modeli smartwatchy. Zależenie od wybranego zestawu i wariantu taryfowego obniżki opłat na start mogą sięgać nawet blisko 250 zł. W niższych cenach w T-Mobile dostępne są oferty abonamentowe z jednym z inteligentnych zegarków OPPO.

Ze specjalnej oferty skorzystać można również w Play. W dniach 11-14 lutego operator obniży cenę smartfona OPPO A53 (4 + 128 GB) do 799 zł. Propozycja ta dostępna jest w opcji bez umowy.

Promocyjne oferty będą pojawiały się sukcesywnie na stronach kolejnych partnerów handlowych w ciągu dnia.

Pozostałe informacje na temat Oppo:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: