TOP5 zalet nowych zegarków HUAWEI WATCH GT 3 Pro Series

Akcje partnerskie | Newsy
Opinie: 0
HUAWEI WATCH GT 3 Pro

WATCH GT 3 Pro to najnowszy model smartwatch’a w portfolio HUAWEI. Producent rozbudowuje konsekwentnie ofertę zegarków opartych na własnej platformie HarmonyOS. Dzięki temu HUAWEI ma pełną kontrolę zarówno nad sprzętem, jak i oprogramowaniem. Pozwala to na optymalizację, owocującą między innymi długim czasem pracy baterii. HUAWEI ma w swojej ofercie zarówno modele stricte sportowe, jak superlekki HUAWEI WATCH GT Runner dedykowany biegaczom, czy przedpremierowo zapowiadany model HUAWEI WATCH Fit 2.

W przypadku WATCH GT 3 w wersji Pro HUAWEI oprócz sportu i zdrowia duży nacisk kładzie na jakość wykonania i styl. Smartwatch dorównuje najlepszym wzorcom szwajcarskich czasomierzy w jakości zastosowanych materiałów - tytanu, ceramiki i szkła szafirowego. Jednocześnie HUAWEI WATCH GT 3 Pro oferuje nowoczesne funkcjonalności – oprócz monitorowania snu, tętna oraz natlenienia krwi po raz pierwszy do zegarków HUAWEI wprowadzona została możliwość wykonania badania EKG! Funkcja ta będzie dostępna w Polsce w najbliższych miesiącach. W WATCH GT 3 Pro znajdziemy też treningi sportowe w ponad 100 kategoriach i asystenta głosowego w polskiej wersji językowej. Oto nasz subiektywny TOP5 najważniejszych przewag HUAWEI WATCH GT 3 Pro.

1.Design oraz wspaniały ekran

HUAWEI nie zapomniał o tym, że zegarki (także w wersji smart) są nadal (lub powinny być) istotnym elementem naszego stylu. Zegarek to także biżuteria (w przypadku mężczyzn ta najbardziej istotna). Dlatego HUAWEI WATCH GT 3 Pro został wykonany ze szlachetnych materiałów. Większa wersja WATCH GT 3 Pro ma kopertę i bransoletę z tytanu. Na potrzeby mniejszej wersji HUAWEI stworzył nowy, ceramiczny materiał. Jest to pierwszy smartwatch z ceramiczną kopertą i bransoletą. W obu modelach zastosowano szkło szafirowe, które oferuje najwyższą twardość, a więc i odporność na zarysowania powstające podczas codziennego użytkowania.

Pod szkłem szafirowym znajduje się AMOLED, oferujący doskonały kontrast i kąty widzenia oraz wysoką jasność. Wraz z specjalnie zaprojektowanymi tarczami zegara stanowi dopełnienie designu, a same tarcze mogą automatycznie zmieniać swój wygląd zależnie od pory dnia.

2.Stały monitoring zdrowia

Smartwatch służy nam głównie do monitorowania naszego zdrowia i kondycji. HUAWEI w tym celu zaprojektował nowy czujnik piątej generacji HUAWEI TruSeen 5.0+. Zapewnia on jeszcze większą dokładność pomiarów w każdych warunkach. HUAWEI WATCH GT 3 Pro jako pierwszy w portfolio producenta na żądanie użytkownika dokonuje pomiaru EKG, co umożliwia wykrywanie rytmu zatokowego i migotania przedsionków. Zegarek monitoruje także sen, puls i natlenienie krwi i to przez całą dobę. Pozwala także na śledzenie cyklu menstruacyjnego. Wszystkie informacje zbierane są w aplikacji HUAWEI Zdrowie, gdzie przedstawiane są w ujęciu dziennym, tygodniowym i miesięcznym. Statystyki pozwalają śledzić zmiany – te w dobrym kierunku i te alarmujące, skłaniające nas do nieco większego sportowego wysiłku lub wizyty u specjalisty.

3.Lista treningów niemal bez końca

Jednym ze sposobów na zadbanie o swoje zdrowie jest nawet najprostsza aktywność fizyczna. HUAWEI WATCH GT 3 Pro przypomni nam, aby wstać, gdy za długo siedzimy. Oferuje także ponad 100 rodzajów pomiaru aktywności sportowych, które potrafi monitorować i wspierać informacjami na temat tempa, tętna i przebytego dystansu, także w postaci komunikatów głosowych. Szczególnie rozbudowane są programy treningowe dla osób pragnących zacząć biegać. Prowadzą za rękę od podstaw (pierwszych marszobiegów) aż do maratonu. Nowością jest specjalny program do nurkowania na wstrzymanym oddechu, który mierzy maksymalną osiągniętą głębokość. Pozwala również ćwiczyć wstrzymywanie oddechu na sucho. Nawet jeśli wybieramy rekreacyjną jazdę na rowerze, czy marsz HUAWEI WATCH GT 3 Pro ma odpowiedni program dla użytkownika. Łatwiej potem sprawdzić na koniec miesiąca ile przebyliśmy kilometrów.

4.Bateria nas nie zawiedzie

HUAWEI rozumie, że nawet najbardziej zaawansowane funkcje monitorowania zdrowia nie sprawdzą się, jeśli użytkownik co chwilę będzie musiał ładować swój zegarek, zamiast np. zarejestrować jakość swojego snu. Dlatego HUAWEI WATCH GT 3 Pro podczas normalnego użytkowania działa aż 14 dni na jednym ładowaniu. Nawet intensywne użytkowanie zapewnia ponad tydzień działania bez konieczności ładowania. Dla mniejszej wersji zegarka jest to odpowiednio 7 dni pracy standardowej i 4 dni intensywnego użytkowania. HUAWEI zadbał również o to by ładowanie było jak najkrótsze – skrócił czas konieczny do naładowania zegarka o 30% w porównaniu do WATCH GT 2 Pro. Co więcej, zaledwie 10 minut ładowania wystarcza, by WATCH GT 3 Pro służył użytkownikowi przez cały dzień pracy.

5.Jest polski asystent głosowy

HUAWEI zawstydził konkurencję oferując w HUAWEI WATCH GT 3 Pro asystenta głosowego, który rozumie język polski i odpowiada użytkownikowi w języku polskim. Celia (tak się nazywa) wyszuka dowolną informację, ustawi alarm, a także sprawdzi czy będzie padać. Za pomocą komend głosowych możliwe jest także włączanie określonych funkcji zegarka, w tym programów treningowych.

HUAWEI WATCH GT 3 Pro można zamówić bezpośrednio ze strony HUAWEI, w przedsprzedaży otrzymując w prezencie za złotówkę do modelu tytanowego o wielkości 46 mm słuchawki HUAWEI FreeBuds 4 o wartości 499 zł, a do modelu ceramicznego 43 mm słuchawki HUAWEI FreeBuds Lipstick o wartości 999 zł. Do modelu ceramicznego możliwe jest również dobranie w promocji dodatkowych pasków.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: