Orange rozda testerom smartfony Xiaomi

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Testuj z Orange - tym razem smartfony Xiaomi

Rozpoczęła się kolejna edycja konkursu Testuj z Orange.  Tym razem testować będzie można Mi 11 Lite 5G, Mi 11i 5G, Redmi Note 10 5G i Redmi Note 10 PRO. Rejestracja chętnych jest na stronie www.testuj.orange.pl Najlepsi zachowają je na własność.

Spośród zgłoszeń jury konkursowe wybierze 12 testerów. Konkurs przeznaczony jest dla osób prowadzących własne kanały na social mediach. O tym, kto zostanie wybrany zdecydują: jakość posiadanych kanałów w mediach społecznościowych oraz kreatywne uzasadnienie, dlaczego chcę być testerem Orange. Zwycięzcy zostaną poinformowani e-mailowo, a potem zostaną podzieleni na 4 grupy. Każda z nich będzie testować inny smartfon Xiaomi.

W kolejnym etapie do wykonania będą 3 zadania związane funkcjonalnościami smartfona, które uczestnicy będą na bieżąco publikować na swoich kanałach społecznościowych, oznaczając hasztagiem #testujzOrange.

Na zakończenie każdy uczestnik otrzyma ankietę i odpowie na pytanie, dotyczące oceny danego modelu telefonu. Czterech najlepszych testerów w nagrodę otrzyma testowane telefony na własność. 

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: